U petak (03.07.) smo posjetili predstavnike Vodacom-a kako bismo predstavili projekat Akcija za povećanje energetske i vodne efikasnosti usluga vodosnabdijevanja, njegove aktivnosti i rezultate kojima težimo.

Vodacom je, kao jedan od ključnih interesnih strana u sektoru vodosnabdijevanja, sa nama podijelio ključna iskustva u oblasti smanjenja gubitaka vode u sistemima crnogorskog primorja. Vodacom je pionir benchmarking-a u vodovodnim preduzećima i kao takav jako bitan partner u aktivnostima koje provodimo u okviru projekta, a koje se upravo tiču prikupljanja podataka i proračuna indikatora s ciljem kreiranja održivih politika na lokalnom nivou.

Dobili smo i ključne materijale koji će nam svakako pomoći da kvalitet planiranih konferencija podignemo na jedan viši nivo.

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

©2024 Akcija za povećanje energetske i vodne efikasnosti usluga vodosnabdijevanja. Sva prava zadržana.

Ova stranica je urađena i održava se uz pomoć Evropske unije.
Sadržaj ove stranice je isključiva odgovornost partnera koji implementiraju projekt i nužno ne predstavlja stanovišta Evropske unije.

Log in with your credentials

Forgot your details?