U ponedjeljak (29.06.) smo u prostorijama Privredne komore CG predstavili projekat Akcija za povećanje energetske i vodne efikasnosti usluga vodosnabdijevanja, njegove aktivnosti i rezultate kojima težimo. Sastanku su prisustvovale ključne interesne strane koje se aktivno bave pitanjima vodosnabdijevanja u Crnoj Gori.

Uz interaktivnu diskusiju sa učesnicima definisali smo njihove uloge na projektu, te pokrenuli ključna pitanja kojima ćemo se baviti tokom trajanja projekta.

Prisutni predstavnici institucija su dali konstruktivne prijedloge za poboljšanje kvalitete konferencija te su sa nama podijelili ključne informacije iz sektora potrebne za implementaciju aktivnosti. 

Jer želimo trenutne izazove pretvoriti u prilike za naše vodovode!

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

©2024 Akcija za povećanje energetske i vodne efikasnosti usluga vodosnabdijevanja. Sva prava zadržana.

Ova stranica je urađena i održava se uz pomoć Evropske unije.
Sadržaj ove stranice je isključiva odgovornost partnera koji implementiraju projekt i nužno ne predstavlja stanovišta Evropske unije.

Log in with your credentials

Forgot your details?